מי אני
מי אני
הדיאלוג הרותולוגי
הדיאלוג הרותולוגי
הדיאלוג בפעולה
הדיאלוג בפעולה
הדיאלוג האישי
הדיאלוג האישי
הדיאלוג הקבוצתי
הדיאלוג הקבוצתי
הכלים שלי לשינוי
הכלים שלי לשינוי

שמי רותי יפה.

אני בוגרת חינוך ופילוסופיה מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים, בעלת ניסיון ניהולי של למעלה מ-15 שנה בתחום ההיי-טק ומגשרת מוסמכת מטעם קבוצת גבים.

בעולם ההיי-טק רכשתי את היכולת לזהות דפוסי למידה, דרכי פעולה וצורות חשיבה וכן מיומנויות ניהול, ארגון והנעה לפעולה.

מתחום הגישור למדתי אודות צניעות, הקשבה ואמפטיה וכן על תפקידם המשמעותי במסע שלנו אל עבר עצמנו.

לאורך השנים הרחבתי את השכלתי בתחומי הרוח והמדע, הנמצאים לכאורה בסתירה זה לזה, וזאת מתוך ידיעה פנימית כי בהבנת הקשר ביניהם, טמון הבסיס ליכולתנו ליצור לעצמנו מציאות רצויה.

עולם הרוח חשף אותי לכתבים של אנשי רוח שונים, כגון: מילטון אריקסון, אוליבר סאקס, ג'ק קונרפילד, אקהרט טולה, אושו ועוד, ולטכניקות טיפול מגוונות, כגון: אסטרולוגיה, קורס בניסים ואחרות.

עולם המדע משך אותי מגיל צעיר. התחלתי עם ספרו האלמותי של פריטיוף קפרה  ה'טאו של הפיזיקה' שיצא לאור ב-1975 (ומומלץ עד היום !) והמשכתי בספרים של ועל סטיבן הוקינג, איינשטיין, גליק ודומיהם.

כיום, באמצעות האינטרנט אני נחשפת באופן קבוע לידע עדכני בתחומי הפיזיקה הקוונטית, הביולוגיה של התא, הקשר בין המודעות לבין המציאות ולמידע מרתק אודות התכונות הייחודיות של המים.

כאדם פרקטי אני בוחנת את המציאות לאור התוצאות המתקבלות בשטח ומכוונת את עצמי באופן עקבי למציאת דרכים ישימות לשיפור איכות החיים.

אני מאמינה במשמעות הייחודית שיש לחייו האישיים של כל אחד מאיתנו, כי בידינו הבחירה ליצור לעצמנו חיים מהנים ומספקים, שחובה עלינו ליטול על עצמנו את האחריות לבחור ולהגשים את הדרך האישית המתאימה לנו.

אני מזמינה אתכם לבחור את הדיאלוג הרותולוגי האישי או הקבוצתי המתאים לכם ולצאת איתי למסע מרתק, רוחני ומעשי כאחד אשר יאפשר לך לחבר את המרכיבים האישיים שלך למסכת חיים מספקת, איכותית ומהנה.

בעבר שימשה התורה האסטרולוגית ככלי לניבוי העתיד. עם השנים עלתה המודעות באשר למידת ההשפעה שלנו על מציאות חיינו, והתפתחה ההכרה כי בידינו הבחירה החופשית ליצור ולהתפתח בכיוונים שונים בהתאם לפוטנציאל הטמון בנו.

כיום משמש הייעוץ האסטרולוגי ככלי רב עוצמה להעלאת רמת המודעות האישית באשר למגוון אפשרויות הבחירה העומדות בפנינו במצב מסויים ובזמן מסויים בחיינו.

האם יתכן שאופי, תכונות ויכולות אנושיות - יושפעו ממיקומן של הפלנטות במערכת השמש בעת הלידה?

עלינו לזכור כי האסטרולוגיה וזאת בדומה לתורות רוחניות אחרות, מניחה שהנפרדות בינינו ובין היקום ומרכיביו היא אשלייתית וכי הלכה למעשה הקשר מתקיים הן בהיבט הפיזי והן בהיבטי המהות והתוכן.

אסטרולוגיה היא תורה המניחה שמערך הכוכבים מייצג את המבנה האישיותי ואת תבניות הפעולה האופיינייות לכל אחד מאיתנו. על בסיס תאריך, מקום ושעת הלידה, יוצר האסטרולוג מפה אישית המציגה במצב מוקפא, את מיקום הכוכבים והיחסים ביניהם ברגע הלידה.

מיקום הכוכבים במפת הלידה ברגע נתון, אינו מציין את שיתרחש בחייו של אדם, אלא מייצג את התהליך והכלים באמצעותם יכול האדם להביא לידי ביטוי באופן מודע ואפקטיבי, את הפוטנציאל הייחודי שלו ואת ייעודו בחיים אלו. ניתן לומר כי האסטרולוגיה מספקת לנו כלים להבנה וזיהוי של המבנה הפנימי, המניעים לפעולה, ותבניות ההתנהגות של האדם.

כיצד גרמי השמיים יכולים להשפיע עלינו הקטנים והרחוקים מהם כל כך?

קשר פיזי ידוע ומוכח הוא הקשר בין סיבוב הירח וכדור הארץ סביב מרכז הכובד שלהם ובין תופעת הגאות והשפל בכדור הארץ. משמע, תנועות הסיבוב של הירח וכדור הארץ משפיעות על תנועתם של הימים והאגמים.

קשר פיזי נוסף ניתן ליחס להכרה בעובדה שהיקום כולו, ואנו כחלק ממנו, הוא תוצר של המפץ הגדול ומכאן שיש יסוד להנחה כי החלקים השונים ביקום ואנו כחלק ממנו, מקיימים ביניהם קשרים אשר לחלקם אנו מודעים ולחלקם לא.

אחת השאלות החשובות בהקשר לתורה האסטרולוגית נוגעת לבחירה החופשית שלנו. איך יתכן שקשר הדוק בין מבנה האישיות, רגע הלידה ומיקום הפלנטות משאיר מקום לבחירה חופשית והאם משמעות הדבר היא שהתורה האסטרולוגיה היא תורה דטרמיניסטית, קרי מעין אורקל מודרני.

האסטרולוגיה שלי מניחה שהמפה האסטרולוגית מייצגת את מכלול האפשרויות אותן ניתן לממש מתוך שלל המרכיבים המופיעים בה. המפה האסטרולוגית מספקת המלצה באשר לכיוונים בהם אנו יכולים לנוע בתוך המרחב הענק של חופש הפעולה.

הסברים מדעיים מייצגים תפיסות הטוענות לקשר ממשי בין חלקים שונים ביקום, אשר יחד יוצרים את המציאות הנגלית בחיינו הכלליים והפרטיים.

עדיין אין בידינו תיאוריה סדורה וממצאים המסבירים את השפעת גרמי השמיים על חיינו ובוודאי שאין בידינו תיאוריה שביכולתה להסביר כיצד מייצג מצב הכוכבים בשמיים בזמן הלידה את מבנה האישיות.

יחד עם זאת, על בסיס המידע הקיים, ניתן להניח בסבירות גבוהה שהשפעה כזו קיימת וכדאי לנצלה על-מנת להיטיב את חיינו.