מי אני
מי אני
הדיאלוג הרותולוגי
הדיאלוג הרותולוגי
הדיאלוג בפעולה
הדיאלוג בפעולה
הדיאלוג האישי
הדיאלוג האישי
הדיאלוג הקבוצתי
הדיאלוג הקבוצתי
הכלים שלי לשינוי
הכלים שלי לשינוי

במסגרת הספרייה שלי מופיעים מאמרים קצרים.

המאמרים מציגים את נקודת המבט של האסטרולוגיה ההתפתחותית על המתרחש בעולמינו וזאת בהתבסס על נסיון החיים והחוויות האישיות שלי.

השימוש במושגים אסטרולוגיים במאמרים הוא מצומצם ביותר ובכך מתאפשרת החשיפה למידע בתחום גם ללא היכרות מעמיקה עם רזי התורה.

רוצה לשתף אותי ואת שאר הקוראים בחוויותיך ? ספר האורחים שלי נועד בדיוק בשביל זה.  

קריאה מהנה !

הלוואי ויכולתי ... מבט אסטרולוגי על יצירת המציאות בתקופה סוערת זו של בחירות
News image
הלוואי ויכולתי ... לרובינו יש חלומות, מוצנעים וגלויים, מודעים ולא מודעים. על-מנת לממש את החלומות שבאמת יעשו לנו טוב אנחנו צריכים להיות קרובים אל עצמינו, חברים אינטימיים עם עצמינו. קוראים לזה אהבה עצמית. אנרגיות העקרב, הגדי, הדלי, הטלה והקשת שפועלות ברקע ומכוונות את חיינו הקולקטיביים והאישיים, מצביעות על כך שעל-מנת שנוכל לחיות חיים שמחים מתוך חופש אוטנטי, עלינו לשנות מהבסיס את התבניות המנטאליות, המעשיות והרגשיות שלנו. התבניות הנוכחיות מקשות עלינו לאהוב את עצמינו ולהתחדש.  איפה נמצא המידע על התבניות הקיימות? הוא נמצא במבנה היחסים שכל אחד מאיתנו יוצר עם עצמו, עם אנשים אחרים, בעלי חיים והסביבה. הוא נמצא בכל קשר שיש לי עם החברה, ...
קרא עוד...
על הפחד ועל התודה או איך לפתח את כלי האינטואיציה והרגשות
תהליך השינוי העובר על כולנו בשנה זו, מעורר אצלי פחד והרבה תודה. נכון שקשה לראות את הקשר ? החלטתי לפרט עבורי ועבורך. הפחד פחד מתעורר אצלי כאשר אני נתקלת במצב שאינני יכולה להסביר אותו לעצמי. כאשר אני לא מבינה את הסיבות שמחוללות את המצב או האירוע. בשנה האחרונה אני מוצאת את עצמי מתקשה למצוא הסברים של סיבה ומסובב לדברים המתרחשים בחיי. לאדם כמוני, שביסס את חייו על הבנת המצב הקיים, ניתוחו והגדרת דרכי פעולה מתאימות, המצב החדש מאוד לא נוח וזאת בלשון המעטה. האוטומט שלי מתעורר, מתנגד למצב החדש, מנסה לרבע את המעגל ומחפש אחר סיבות לכמת את המציאות גם אם היא מתקמטת ...
קרא עוד...
איך ננצל באופן מיטבי את השנים 2012 עד 2015: הרקע למתרחש היום מנקודת מבט אסטרולוגית
מה הוא השינוי הזה שכולם מדברים עליו ? על רקע היום-יום האישי שלנו, מתרחש שינוי עומק מהותי של המבנים עליהם מבוססים חיינו כחברה וכפרט. מבנים אלו כוללים: מערכות יחסים, מקום עבודה ומגורים. על אף שלא כולנו מודעים אליו, השינוי נוגע לכולנו באופן אישי. באמצעות מודעות לשינוי, נוכל לנצל באופן מיטבי את הפוטנציאל הגלום בתהליכי השינוי וליצור במסגרתו את המקום המתאים לנו ביותר הן כחברה והן כפרטים. המבנים שעומדים להשתנות בחיינו נוגעים להתנהלות הכלכלית שלנו, למערכות יחסים וחוקי התן-וקח שלהם, לקריירה, לאופן תיפקודנו בחברה, לתפיסתנו את השייכות וחיי קהילה, לאמונות ולתפיסות העולם שלנו. כל אלו הם מבנים שאנו מתחזקים בתודעה שלנו ואשר משמשים עבורנו כקרקע ...
קרא עוד...

הסברים מדעיים מייצגים תפיסות הטוענות לקשר ממשי בין חלקים שונים ביקום, אשר יחד יוצרים את המציאות הנגלית בחיינו הכלליים והפרטיים.

עדיין אין בידינו תיאוריה סדורה וממצאים המסבירים את השפעת גרמי השמיים על חיינו ובוודאי שאין בידינו תיאוריה שביכולתה להסביר כיצד מייצג מצב הכוכבים בשמיים בזמן הלידה את מבנה האישיות.

יחד עם זאת, על בסיס המידע הקיים, ניתן להניח בסבירות גבוהה שהשפעה כזו קיימת וכדאי לנצלה על-מנת להיטיב את חיינו.

אחת השאלות החשובות בהקשר לתורה האסטרולוגית נוגעת לבחירה החופשית שלנו. איך יתכן שקשר הדוק בין מבנה האישיות, רגע הלידה ומיקום הפלנטות משאיר מקום לבחירה חופשית והאם משמעות הדבר היא שהתורה האסטרולוגיה היא תורה דטרמיניסטית, קרי מעין אורקל מודרני.

האסטרולוגיה שלי מניחה שהמפה האסטרולוגית מייצגת את מכלול האפשרויות אותן ניתן לממש מתוך שלל המרכיבים המופיעים בה. המפה האסטרולוגית מספקת המלצה באשר לכיוונים בהם אנו יכולים לנוע בתוך המרחב הענק של חופש הפעולה.

בעבר שימשה התורה האסטרולוגית ככלי לניבוי העתיד. עם השנים עלתה המודעות באשר למידת ההשפעה שלנו על מציאות חיינו, והתפתחה ההכרה כי בידינו הבחירה החופשית ליצור ולהתפתח בכיוונים שונים בהתאם לפוטנציאל הטמון בנו.

כיום משמש הייעוץ האסטרולוגי ככלי רב עוצמה להעלאת רמת המודעות האישית באשר למגוון אפשרויות הבחירה העומדות בפנינו במצב מסויים ובזמן מסויים בחיינו.

אסטרולוגיה היא תורה המניחה שמערך הכוכבים מייצג את המבנה האישיותי ואת תבניות הפעולה האופיינייות לכל אחד מאיתנו. על בסיס תאריך, מקום ושעת הלידה, יוצר האסטרולוג מפה אישית המציגה במצב מוקפא, את מיקום הכוכבים והיחסים ביניהם ברגע הלידה.

מיקום הכוכבים במפת הלידה ברגע נתון, אינו מציין את שיתרחש בחייו של אדם, אלא מייצג את התהליך והכלים באמצעותם יכול האדם להביא לידי ביטוי באופן מודע ואפקטיבי, את הפוטנציאל הייחודי שלו ואת ייעודו בחיים אלו. ניתן לומר כי האסטרולוגיה מספקת לנו כלים להבנה וזיהוי של המבנה הפנימי, המניעים לפעולה, ותבניות ההתנהגות של האדם.

האם יתכן שאופי, תכונות ויכולות אנושיות - יושפעו ממיקומן של הפלנטות במערכת השמש בעת הלידה?

עלינו לזכור כי האסטרולוגיה וזאת בדומה לתורות רוחניות אחרות, מניחה שהנפרדות בינינו ובין היקום ומרכיביו היא אשלייתית וכי הלכה למעשה הקשר מתקיים הן בהיבט הפיזי והן בהיבטי המהות והתוכן.

כיצד גרמי השמיים יכולים להשפיע עלינו הקטנים והרחוקים מהם כל כך?

קשר פיזי ידוע ומוכח הוא הקשר בין סיבוב הירח וכדור הארץ סביב מרכז הכובד שלהם ובין תופעת הגאות והשפל בכדור הארץ. משמע, תנועות הסיבוב של הירח וכדור הארץ משפיעות על תנועתם של הימים והאגמים.

קשר פיזי נוסף ניתן ליחס להכרה בעובדה שהיקום כולו, ואנו כחלק ממנו, הוא תוצר של המפץ הגדול ומכאן שיש יסוד להנחה כי החלקים השונים ביקום ואנו כחלק ממנו, מקיימים ביניהם קשרים אשר לחלקם אנו מודעים ולחלקם לא.